Transport zakładowy UTB

 

Transfer urządzeń do innych lokalizacji

 

 

Projektowanie 

 

 

Pomiary,kontrola jakości

 

 

 

Opytmalizacja procesów

Utrzymanie ruchu 

 

Spawalnictwo

 

 

Metalurgia

 

 

Lutowanie

 

 

Automatyzacja i robotyzacj

 

 

Tak my rozumiemy potrzeby osób z którymi współpracujemy:

Dążymy

Jesteśmy w biegu, dlatego potrzebujemy najlepszych rozwiązań.

Potrzebujemy

Jesteśmy praktykami, dlatego potrzebujemy współpracy z najlepszymi fachowcami, którzy znają się na swojej robocie.

Jesteśmy

Jesteśmy TECHNICZNI, dlatego potrzebujemy najlepszej wiedzy i rozwiązań.

Obszary w których się specjalizujemy

Zakres naszych usług:

Dostarczenie i integracje nowoczesnych technologii.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie rozwiązań z zakresu Industry 4.0, oferując innowacyjne narzędzia, takie jak drukarki 3D, skanery oraz roboty, tak aby dopasować się do wymagań przemysłu. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się technologie wirtualnej rzeczywistości, umożliwiające ekscytujące możliwości edukacyjne, stając się kluczowym elementem transformacji w kierunku przyszłościowej/innowacyjnej produkcji oraz nowoczesnego sposobu uczenia się.

Chmurowe narzędzia - wdrożenia.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz naszego indywidualnego podejścia w zakresie wdrożeń, wspólnie z Tobą zidentyfikujemy obszary do poprawy w danym procesie oraz zaproponujemy szybkie, intuicyjne i przede wszystkim ekonomiczne rozwiązanie oparte na chmurze. Dzięki naszej metodzie nie musisz od razu inwestować setek tysięcy w niepewne rozwiązania dla całej firmy, lecz możesz wdrażać ulepszenia etapami, identyfikując je w procesach i dążąc do doskonałości. Nasz zespół ekspertów zapewnia wsparcie na każdym etapie wdrożeń, dostosowując najlepsze rozwiązania chmurowe do indywidualnych potrzeb zidentyfikowanych w procesie. To przyczyni się do usprawnienia procesów produkcyjnych oraz wzrostu konkurencyjności na rynku. W rezultacie indywidualne rozwiązania można połączyć tworząc pełen przepływ informacji.

Narzędzia doskonalące - szkolenia, konsultacje, analizy, certyfikacje.

Narzędzia doskonalące, są kluczowymi elementami poprawy efektywności oraz jakości w branży przemysłowej. Nasze kompleksowe podejście opiera się na wsparciu klientów poprzez dostarczenie wysokiej jakości szkoleń, indywidualnych konsultacji, szczegółowych analiz procesów oraz certyfikacji, co pozwala osiągnąć optymalizację działalności produkcyjnej. Dzięki naszym zasobom ekspertów z różnych obszarów przemysłu, posiadamy niezbędne kompetencje, aby dopasować nasze narzędzia do konkretnych potrzeb klienta, wspierając ich w doskonaleniu procesów oraz zwiększaniu efektywności i konkurencyjności na rynku.

Audyty procesowe i produktowe.

Naszym celem jest zbadania oraz identyfikacja obszarów do poprawy, co pozwala klientom zwiększyć wydajność, poprawić jakość produktów i usług, oraz zoptymalizować procesy.
Audyt procesowy koncentruje się na analizie bieżących procesów produkcyjnych, identyfikacji potencjalnych obszarów do usprawnienia oraz zapewnieniu zgodności z najlepszymi praktykami w branży.

Z kolei audyt produktowy skupia się na jakości wytworzonych produktów, identyfikując obszary poprawy, które mogą znacząco wpłynąć na jakość końcową.

TECHNICZNI.ORG