Generuj ofertę

Generuj ofertę

Zadzwoń lub wyślij maila

Tel.kom.:+48 607 420 741

Email: biuro@techniczni.org

Chcę wycenę:

tyle całych fabrych przenieśliśmy w Polsce i Europie

tylu posiadamy klientów, z którymi stale współpracujemy

tyle zrealizowaliśmy już projektów relokacji w Polsce jak i Europie

W ramach relokacji fabryk zajmujemy się:

 

  • Demontażem maszyn i linii produkcyjnych wraz z odłączeniem wszystkich mediów. Usługa demontażu obejmuje przejęcie maszyn i linii produkcyjnych wraz z wypisaniem założeń technicznych na ich temat oraz usterek z protokołu przekazania.

  • Przygotowaniem dokumentacji technicznej i zdjęciowej. Wszystkie prace zapisujemy na specjalnych listach rozłączeniowych, do których klient ma wgląd.

  • Specjalistycznym pakowaniem maszyn do transportu drogowego w Polsce i Europie (normatywnego oraz nienormatywnego), morskiego, a także lotniczego w Europie i wybranych krajach świata. W ramach kompleksowej usługi pakowania oferujemy produkcję skrzyń, palet i opakowań transportowych wraz z ich zabezpieczeniem.

  • Załadunkiem maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych z fabryki do bezpiecznego transportu do nowej lokalizacji. Załadunek realizujemy z wykorzystaniem dobranego do ładunku specjalistycznego sprzętu: rolek transportowych, poduszek pneumatycznych, wózków widłowych czy dźwigów.

  • Transportem drogowym, morskim i lotniczym. Usługa transportu drogowego obejmuje przewóz maszyn samochodami standardowymi o ładowności do 24 ton, a także samochodami ponadgabarytowymi, które dobieramy w zależności od rozmiaru i rodzaju przewożonego ładunku.

  • Rozładunkiem w miejscu docelowym. Zapewniamy specjalistyczny sprzęt, który umożliwia bezpieczny rozładunek dźwigi, wózki widłowe, suwnice i inne.

  • Montażem maszyn i linii produkcyjnych zgodnie z layoutem, na podstawie dokumentacji przygotowanej podczas demontażu. Jeśli demontaż nie miał miejsca, pracujemy na dokumentacji przekazanej przez klienta, z zachowaniem wszelkich zasad technologicznych.

  • Doprowadzeniem i podłączeniem mediów w miejscu docelowym.

  • Uruchomieniem maszyn i linii produkcyjnych.

  • Świadczeniem usług mechanicznych, np. montażu mechanicznego linii technologicznych z wykorzystaniem mobilnych żurawi hydraulicznych z napędem elektrycznym.

Zaufali nam:

Ponad 320 zrealizowanych projektów daje gwarancję pełnego profesinalizmu

Relokacje przemysłowe

Potrzebujecie wykonawcy z dużym doświadczeniem, który nie opóźni harmonogramu i zadba o wysokie standardy? Przeprowadziliśmy już setki relokacji dla różnych branż. Zajmujemy się wszystkim i z własnej inicjatywy rozwiązujemy problemy, klienci do nas wracają i polecają innym. Mamy wszystkie certyfikaty ISO i wypracowaną logistykę, także międzynarodową czy międzykontynentalną.

 

Relokacja fabryk

Przenoszenie maszyn lub urządzeń jest dość częstym zjawiskiem w branży przemysłowej i produkcyjnej.

 

Zdarza się jednak, że istnieje konieczność relokacji całej fabryki – kompletne wyposażenie, w tym ciężki sprzęt czy linie technologiczne muszą zostać przeniesione w nowe miejsce stacjonowania firmy.

Relokacja maszyn - profesjonalne usługi transportowe oraz inżynierskie dla przemysłu.

 

Zespół specjalistów oferuje kompleksowe usługi relokacji maszyn w zakładach produkcyjnych. Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi zapewniamy szybki i bezpieczny transport maszyn. Dbamy o każdy detal, aby proces relokacji przebiegł sprawnie i bez zakłóceń w produkcji.

0
0
0

Chcę wycenę:

Nasza siła to nasze doświadczenie: 

Zajmujemy się kompleksowym przenoszeniem maszyn przemysłowych, zarówno małych urządzeń jak i dużych instalacji. Nasz profesjonalizm gwarantuje bezpieczny demontaż, transport oraz instalację maszyn na nowym miejscu. Cały projekt przenosin bierzemy na siebie, zapewniając naszym klientom pełną satysfakcję i spokój ducha.

TECHNICZNI.ORG